У категорії матеріалів: 48
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Деталі  виробів із деревини  необхідно  конструювати  так, щоб  неминучі  зміни  форми і  розмірів були  найменшими. Цього  можна  досягти шляхом  виготовлення  деталей , а з кількох дрібних частин, підібраних за  напрямом  річних шарів і скріплених клеєм. При склеюванні  деталей  по ширині однойменні  пласти  мають бути спрямовані в протилежні  сторони, а однойменні кромки – одна до одної.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 3698 | Додав: ROM@N | Дата: 04.02.2010 | Коментарі (0)

Термін «екологія» (грецьк. «ойкос» — житло, сховище) увів у нау­ку німецький біолог Е. Геккель 1866 року. У вузькому значенні — це наука про взаємозв'язки живих організмів між собою та з навколиш­. середовищем.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 8812 | Додав: admin | Дата: 07.10.2010 | Коментарі (0)

Розрізняють два способи різання деревини: із зняттям стружки (

пиляння, фрезерування, стругання, свердління, довбання, точіння, шліфування) і

без зняття стружки (розколювання, різання ножицями, штампування).

Найбільш поширеним способом обробки деревини є різання із зняттям

стружки різальними інструментами, які мають один або кілька різців. Різець

складається з двох частин: державки (тіла різця) і головки (робочої частини).

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 2994 | Додав: ROM@N | Дата: 07.02.2010 | Коментарі (0)

Спряження – це плавний перехід одної лінії в іншу. (Запишіть в зошит)

Для побудови спряження потрібно знати центри спряження і точки спряження. Центри спряження – центр дуги спряження, а точки спряження – це точки в яких одна лінія переходить в іншу. (Запишіть в зошит)

Подивиться на плакат. На ньому зображено загальні способи побудови спряження двох ліній, які перетинаються, а також спряження кола і лінії.

Для початку давайте розглянемо, як виконується спряження двох ліній, які перетинаються. У нас є прямі, які дають прямий, гострий і тупий кути. Потрібно побудувати спряження цих прямих дугою заданого радіуса.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 9768 | Додав: admin | Дата: 15.04.2011 | Коментарі (1)

Сьогоднішньою нашою темою буде: „Робота над проектом”.
Ми з вами на сьогоднішньому занятті будемо виготовляти болти в різцетримач для кріплення різьця. В ході роботи ви поглибите свої навички при роботі з плашкою та навчимось нарізати зовнішню різьбу.

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 3939 | Додав: ROM@N | Дата: 04.01.2010 | Коментарі (0)

Вибір професії — вирішальний вибір
Вибір професії — вирішальний вибір. Юність — чудова пора
в житті людини. Це час для роздумів про майбутнє, планування
і визначення перспектив власного життя. Що чекає на хлопців та дів-
чат за порогом юності? Від чого залежить життєвий успіх? Як знайти
себе в цьому світі? Ці запитання задає собі кожний випускник школи.
Усі професії можна умовно поділити на п'ять класів.
1. Професії типу «Людина — Природа», коли фахівець працює з природними об'єктами: рослинами, тваринами, мікроорганізмами (наприклад, агроном, ветеринарний лікар, еколог тощо).
2. Професії типу «Людина — Техніка»: спеціаліст працює з технікою, технічними системами, енергією, різними матеріалами і речовинами (наприклад, інженер, радіотехнік, монтажник конструкцій, токар, слюсар тощо).
3. Професії типу «Людина — Людина», коли фахівець працює перш за все з людьми, групами, колективами (педагог, лікар, журна¬ліст, юрист, медична сестра тощо)

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 5059 | Додав: ROM@N | Дата: 24.04.2010 | Коментарі (0)

План конспект уроку
„Види аксонометричних проекцій. Аксонометричні проекції плоских фігур та плоскогранних предметів”,
Мета: 1) навчальна: формувати знання видів аксонометричних проекцій, навчати будувати аксонометричні проекції плоских фігур і предметів.
2) виховна: виховувати уважність, охайність.
3) розвиваюча: розвивати, точність, спостережливість, уважність.
Дидактичний матеріал: плакат „Побудова аксонометричних проекцій”.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 8550 | Додав: ROM@N | Дата: 13.03.2010 | Коментарі (0)

Темою нашого сьогоднішнього уроку є "Розмічання деревини". На сьогоднішньому уроці ми повинні вдосконалити наші знання та вміння з розмічання деревини. Виготовлення кожного виробу починається з його розмічання на заготовці. Тому кожен з вас повинен засвоїти прийоми розмічання та правильно застосовувати його на практиці.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 9789 | Додав: admin | Дата: 05.02.2012 | Коментарі (0)

Точіння деревини. Токарний верстат для обробки деревини

МЕТА:
Навчальна: Сформувати знання про будову та принцип роботи токарного верстату для обробки деревини. Продовжити формування вмінь виконувати шипові з’єднання.
Виховна: Виховувати культуру праці, бережливе ставлення до шкільного майна, зацікавленість учнів даним видом роботи.
Розвиваюча: Розвивати пам’ять, увагу, вміння порівнювати і аналізувати. Сприяти розвитку точності та координації рухів

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 7267 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (1)

Залежно від системи розмірів різьби поділяють на метричні, дюймові, труб­ні тощо.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 6782 | Додав: ROM@N | Дата: 12.02.2012 | Коментарі (0)