1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.

2. Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1338 | Додав: admin | Дата: 20.06.2013 | Коментарі (0)

В данной статье познакомим Вас с интересной техникой - изготовлением композиций из скрученных в спираль бумажных полосок. Эту технику называют бумагокручением, или бумажной филигранью, а границей ее называют квиллингом (от английского слова quilling — quill означает "птичье перо").

Для тех кто хочет научиться квиллингу, следует отметить, что квиллинг - это простой и очень красивый вид рукоделия, не требующий больших затрат.

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 2659 | Додав: admin | Дата: 09.12.2012 | Коментарі (0)

Дослідження свідчать, що ефективність слухового сприйняття інформації становить 15%, зорового – 25%, а їх одночасне залучення підвищує ефективність сприйняття до 65%.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 7290 | Додав: admin | Дата: 27.09.2012 | Коментарі (0)

Існує ряд конструктивних заходів для запобігання загнивання деревини - ізоляція її від грунту, кам'яної кладки, бетону, пристрій провітрювання дерев'яних конструкцій, захист від атмосферних опадів лакофарбовими покриттями або гідроізоляційними матеріалами. Але ці заходи не завжди можуть повністю оберегти деревину від зволоження і виникає необхідність у антисептуванні дерев'яних матеріалів і виробів.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1951 | Додав: admin | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

Праздником 8-е марта стало далеко не сразу. Отмечая ежегодно 8-е марта как женский день, день весны и любви, все как-то забыли, что причины появления этой красной даты в календаре весьма далеки от лирики…
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1517 | Додав: admin | Дата: 08.08.2012 | Коментарі (0)

Дисципліна – це умова, засоби й результат виховання, вона потребує зустрічних зусиль. Головною умовою дисциплінованої поведінки учнів є доброзичливі відносини між учителями і дітьми.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1088 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

• Не можна позичати гроші у вівторок і п’ятницю, а брати в понеділок.
• Гроші потрібно брати лівою рукою, а віддавати правою.
• Кілька монет треба зберігати під скатертиною або клейонкою на кухонному столі.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 3882 | Додав: admin | Дата: 11.04.2012 | Коментарі (0)

14 лютого 1946 року в Америці був запущений перший у світі реально програмований електронний комп'ютер ENIAC. ENIAC важив 30 тонн і складався з 18 тисяч електронних ламп.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 2368 | Додав: admin | Дата: 03.04.2012 | Коментарі (0)

Система образования в Швеции издавна славится своими традициями и высоким качеством обучения. Именно поэтому многие ученики и студенты нашей страны стремятся получить образование в Швеции.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 2349 | Додав: admin | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)

Образование во Франции бесплатно - государственная система образования гарантирует получение бесплатного образования детям от 6 лет. Довольно распостранена в оФранции и система частного образования, которая охватывает все стадии обучения от начальных школ до частных университетов и высших школ.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 2268 | Додав: admin | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)

1 2 »