У категорії матеріалів: 48
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Усі  столярні  вироби  виготовляють відповідно  до  технічних  проектів. До  початку  виготовлення  виробу, за допомогою  креслення позробляють  специфікацію. У  специфікації  вказують  кількість деталей, а  також  сировини  і матеріалів, які  є  необхідними  для  виготовлення відповідного  виробу.

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 12152 | Додав: ROM@N | Дата: 04.02.2010 | Коментарі (4)

План-конспект заняття з трудового навчання

Тема: „ Основні відомості про деревину ”.

Мета: Навчальна: дати дітям знання про деревину, її структуру та властивості

Виховна: Виховувати в учнів естетичний смак, культуру праці.

Розвиваюча: Розвивати творчу пізнавальну активність.

Матеріально-технічне забезпечення: підручник «Трудове навчання в шкільних майстернях 6-7 кл», плакати

Тип заняття: комбінований.

Час: 90 хв.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 5844 | Додав: director | Дата: 18.09.2008 | Коментарі (0)

Тема: „Технологія робіт на токарному верстаті. Точіння деталей”.

Мета: Навчальна: повторити та закріпити в учнів знання з будови токарного верстата, пристрої для роботи на токарному верстаті, прийоми роботи на ньому, та правила безпечної роботи на свердлильному верстаті.

Виховна: Виховувати в учнів естетичний смак, культуру праці.

Розвиваюча: Розвивати творчу пізнавальну активність.

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 8188 | Додав: director | Дата: 05.12.2008 | Коментарі (0)

Якість виробу – це сукупність властивостей даного виробу, які визначають придатність його використання за призначенням.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 4948 | Додав: ROM@N | Дата: 12.02.2012 | Коментарі (0)

Тема: Будова та призначення токарного верстата, керування токарним верстатом. Встановлення різців. Типи різців та їх призначення. Правила т/б під час роботи на токарному верстаті.
Мета: 1.Ознайомлення учнів з токарним верстатом.
  2. Виховувати в учнів інтерес до навчання.
  3. Розвивати пізнавальну діяльність учнів.
Література наочності: Плакати, підручники, роздатковий матеріал.
Об’єкт роботи: Практична робота. Ознайомлення з токарним верстатом.
Обладнання та інструменти: Токарний верстат, типи різцівів

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 11475 | Додав: ROM@N | Дата: 30.01.2010 | Коментарі (0)

Тема: Електродвигун та його використання.
Мета:
Навчальна: систематизувати знання про призначення та особливості використання колекторного електродвигуна, ознайомити з роботою і будовою електродвигуна; сформувати вміння виявляти та усувати дрібні неполадки у роботі електродвигуна;
Виховна: виховувати творче ставлення до праці, охайність, самостійність, повагу
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 5714 | Додав: ROM@N | Дата: 04.01.2010 | Коментарі (0)

Конструювати — це означає будувати, створювати нові механізми, машини, спорудження. У процесі конструювання наукові й технічні знання використаються для створення нових пристроїв, машин, механізмів, приладів й їхніх окремих частин. У результаті конструювання створюється те, що приносить людям користь. Нові конструкції верстатів дозволяють швидше й краще обробляти матеріали, нові конструкції транспортних засобів — швидше й у більших кількостях перевозити вантажі. Нова конструкція маленької деталі великої й складної машини дозволяє збільшити надійність всієї машини.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 1838 | Додав: ROM@N | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (0)

Тема: Креслення з’єднаних деталей.

Мета: 1)ознайомлення учнів з кресленням з’єднаних деталей, розглянути різьбові з`єднання, види з`єднань;

2) виховувати працелюбність, культуру праці, бережливе ставлення до інструменту .

3)розвивати пам’ять, увагу, окомір.

Методичне забезпечення: схеми, плакати з прикладами пристроїв автоматичного контролю, підручник  А.Д. Ботвинников «Черчение».

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 10714 | Додав: director | Дата: 18.10.2008 | Коментарі (0)

Темою нашого заняття буде «Складання  виробу». (Записати на дошці) Запишемо у зошит.

Метою нашого заняття є закріплення знань про види столярних з’єднань, їх виготовлення та застосування, формування умінь складати виріб за допомогою шипових з’єднань.

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 2787 | Додав: admin | Дата: 14.05.2011 | Коментарі (0)

Вміння  складати технологічну карту  на виготовлення  того  чи  іншого  виробу дає змогу  чітко в відповідній  послідовності  виконувати  поставлене завдання, запобігає виникненню  помилок під  час  роботи. Це набагато полегшує роботу та пришвидшує виготовлення технічного об’єкту.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 19678 | Додав: admin | Дата: 05.02.2012 | Коментарі (1)