У категорії матеріалів: 39
Сторінки: 1 2 3 4 »

Існують різні типові проекти шкіл. У зв’язку з цим навчальні майстерні тих чи інших шкіл можуть відрізнятися деякими особливостями. Так, майстерні можуть знаходитися безпосередньо у приміщенні школи або розміщуватися біля школи в окремому приміщенні. Ті і інші бувають комбінованими або спеціалізованими.
Методичні рекомендації | Переглядів: 6618 | Додав: admin | Дата: 31.08.2012 | Коментарі (0)

Зміст діяльності вчителя і учнів в процесі проектно-технологічнлї діяльності
Методичні рекомендації | Переглядів: 3182 | Додав: ROM@N | Дата: 06.01.2012 | Коментарі (1)

Реалізація такої моделі забезпечується змістом трудового навчання учнів у 5-9 класах, який відображений в новій редакції навчальної програми «Трудове навчання. 5-9 класи» за загальною редакцією В.М. Мадзігона, яка має гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки» і набула чинності з минулого навчального року.
Зміст навчального предмета реалізується за трьома варіантами програми:
- для хлопців;
- для дівчат;
- для класів, що не поділяються на групи хлопців і дівчат.
Методичні рекомендації | Переглядів: 5822 | Додав: admin | Дата: 26.08.2011 | Коментарі (0)

Характерною особливістю сучасного трудового навчання є формування таких загальнолюдських цінностей, які сприяють розвитку гармонійної особистості та допоможуть стати успішним при виборі свого життєвого шляху, а не лише навчання учнів конкретних трудових операцій.

Методичні рекомендації | Переглядів: 2835 | Додав: admin | Дата: 29.08.2014 | Коментарі (0)

Особливістю сучасного уроку трудового навчання є навчання учнів не лише конкретним трудовим операціям але й підготовка їх до життя, формування таких цінностей особистості, які допоможуть стати успішним у виборі свого життєвого шляху.

Типовими навчальними планами для загальноосвітніх навчальних закладів на вивчення трудового навчання передбачено:

- у 5, 6, 9 класах – 1 год. на тиждень;

- у 7-8 класах – 2 год. на тиждень;

- у 10-11 класах (незалежно від профілю) – 1 год. на тиждень;

- у 10-11 класах технологічного профілю – 6 год. на тиждень.
Методичні рекомендації | Переглядів: 3521 | Додав: admin | Дата: 14.08.2012 | Коментарі (0)

Інструкція

з техніки безпеки під час роботи на токарному верстаті з обробки металу

Методичні рекомендації | Переглядів: 8996 | Додав: ROM@N | Дата: 30.11.2011 | Коментарі (0)

ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ №

під час ручної обробки деревний

Методичні рекомендації | Переглядів: 4109 | Додав: ROM@N | Дата: 30.11.2011 | Коментарі (1)

У зв'язку з переходом трудового навчання на проектно-технологічну діяльність дещо змінилися технологічні та методичні вимоги до етапів сучасного уроку трудового навчання.
Діяльність учителя в умовах технологічної освіти, має бути чітко структурованою та спланованою. Оскільки урок - це не лише форма організації навально-виховної діяльності у вигляді співпраці учителя та учнів але й творча робота учителя, тому зазначаємо лише основні струк-турні елементи уроку, які створюють передумови для впровадження педагогічних технологій навчання.
Методичні рекомендації | Переглядів: 12047 | Додав: ROM@N | Дата: 01.02.2010 | Коментарі (0)

Календарний план з креслення 8 клас (1 год)

Календарний план з креслення 9 клас (1 год)

Методичні рекомендації | Переглядів: 5121 | Додав: admin | Дата: 03.05.2011 | Коментарі (1)