У розділі матеріалів: 127
Сторінки: 1 2 3 ... 12 13 »

Можливість товару або послуги задовольняти обумовлені або передбачувані потреби покупця визначається за допомогою спеціальних показників якості. Показник якості — це кількісна характеристика однієї або кількох властивостей продукції за певних умов її створення, експлуатації або споживання. Отож, якість — це здатність сукупних характеристик продукції задовольнити вимоги споживача. Характеристикою вважається будь-яка відмітна властивість. Вона може бути власною чи заданою, якісною чи кількісною і належати до різних класів.
Уроки 10-11 класи | Переглядів: 5592 | Додав: admin | Дата: 17.04.2012 | Коментарі (0)

Існують різні типові проекти шкіл. У зв’язку з цим навчальні майстерні тих чи інших шкіл можуть відрізнятися деякими особливостями. Так, майстерні можуть знаходитися безпосередньо у приміщенні школи або розміщуватися біля школи в окремому приміщенні. Ті і інші бувають комбінованими або спеціалізованими.
Методичні рекомендації | Переглядів: 6618 | Додав: admin | Дата: 31.08.2012 | Коментарі (0)

Деталювання є заключною роботою учнів з технічного креслення, у якій виявляється їх вміння читати креслення і застосовувати на практиці набуті знання та навички креслення. Можна визначити такі послідовність читання складальних креслень
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 11610 | Додав: ROM@N | Дата: 13.05.2010 | Коментарі (0)

Особливо велике значення має своєчасне змащування всіх необхідних частин верстата. В корпус коробки швидкостей повинно бути налито достатньо масла. Коробки швидкостей багатьох верстатів мають показчики рівня масла.

Дуже уважно необхідно змащувати підшипники шпінделя верстата. Коробка подач змащується так само як і коробка швидкостей. Хоча б раз у зміну змащуються всі поверхні по яких відбувається ковзання чи тертя.

Уроки 7-9 класи | Переглядів: 3066 | Додав: admin | Дата: 24.02.2011 | Коментарі (0)

Успішність та ефективність навчального проектування за­безпечується за умови правильної та послідовної, організаційно-спланованої діяльності, в основі якої лежить логічна послідовність дотримання етапів виконання проектів. Зміст проектування скла­дається з таких етапів, які взаємопов’язані між собою і найефек­тивніше розкривають послідовність розроблення та виконання проекту, а саме: організаційно-підготовчий, конструкторський, технологічний та заключний або завершальний.

Уроки 10-11 класи | Переглядів: 6305 | Додав: admin | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)

Процес проектування виробів в умовах виробництва складаєть­ся з таких основних етапів:

• дослідження та складання завдань проекту;

• художньо-конструкторський пошук;

• ескізний проект;

• складання конструкторської документації.

Уроки 10-11 класи | Переглядів: 22150 | Додав: admin | Дата: 19.09.2011 | Коментарі (1)

Постійний розвиток і вдосконалення виробництва — необхідна умова його існування, і саме проектування чи проектна технологія виступає рушійною силою його розвитку та вдосконалення.

Перед тим як визначити етапи проектування, розглянемо струк­туру виробничого проектування.

Уроки 10-11 класи | Переглядів: 3528 | Додав: admin | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)

Більшість столярних виробів складаються з окремих деталей, які з’єднують в основному цвяхами. Цвяхи роблять із стального дроту. Вони бувають різної довжини і товщини.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 6020 | Додав: admin | Дата: 15.11.2011 | Коментарі (0)

Проектування не є принципово новим видом людської діяль­ності. Творчі відкриття винахідника чи науковця, створення архі­тектурних споруд чи художніх творів — це прояв творчості, і вод­ночас — це проектування у певній галузі людської діяльності. Будівництво єгипетських пірамід, зведення Великої китайської стіни — це ті проекти, що у свій час були не менш значущими, ніж сучасний проект автомобіля без двигуна внутрішнього згорання
Уроки 10-11 класи | Переглядів: 13354 | Додав: admin | Дата: 19.09.2011 | Коментарі (0)

Текстурою деревини називається природний візерунок на обробленій ЇЇ поверхні, який утворюється внаслідок перерізання волокон, річних шарів, серцевинних променів, сучків, нерозвинутих бруньок. Найкращий візерунок виходить на тангентальному розрізі деревини, особливо таких порід, як ясен, дуб, каштан, горіх, ільм, тис, модрина.
Уроки 7-9 класи | Переглядів: 3058 | Додав: admin | Дата: 06.02.2012 | Коментарі (0)