У категорії матеріалів: 39

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНІ МАЙСТЕРНІ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ЗАКЛАДУ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. В загальноосвітньому навчально-виховному закладі створюються такі навчальні майстерні:

Методичні рекомендації | Переглядів: 6794 | Додав: director | Дата: 28.08.2008 | Коментарі (1)

ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ №
для учнів під час навчання у майстернях з трудового навчання.

Методичні рекомендації | Переглядів: 20009 | Додав: admin | Дата: 07.09.2010 | Коментарі (6)

10 – 11 класи

Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх

навчальних закладів

«ТЕХНІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ»

Методичні рекомендації | Переглядів: 1572 | Додав: admin | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (0)

ТЕХНОЛОГІЇ. 10-11 КЛАСИ

Програма для профільного навчання

учнів загальноосвітніх навчальних закладів

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ НАПРЯМ. ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ

Основи дизайну"

Методичні рекомендації | Переглядів: 1587 | Додав: admin | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (0)

10-11 класи

Програма для профільного навчання учнів

загальноосвітніх навчальних закладів

Спеціалізація „МЕТАЛООБРОБКА”
Методичні рекомендації | Переглядів: 1295 | Додав: admin | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (0)

1011 класи

Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх

навчальних закладів

"БУДІВНИЦТВО. ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ”

Методичні рекомендації | Переглядів: 1280 | Додав: admin | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (0)

10–11 класи

Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Спеціалізація „ДЕРЕВООБРОБКА"

Методичні рекомендації | Переглядів: 1421 | Додав: admin | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (0)

Мета курсу „ Трудове навчання" зумовлена новою особистістю зорієнтованою парадигмою української освіти, вимогами стандарту освітньої галузі „ Технологія" , де зазначено: „ Основою реалізації всіх змістових ліній є проектно-технологічна та інформаційна  діяльність , яка інтегрує всі види сучасної діяльності людини: від виконання творчого задуму до реалізації готового продукту".
Методичні рекомендації | Переглядів: 2630 | Додав: admin | Дата: 17.10.2011 | Коментарі (0)

Проект(ще не затвердженна Міністерством освіти і науки України)

Програма «Технології» (рівень стандарту) призначена для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. На оволодіння програмою відводиться по одній годині на тиждень у кожному з класів.

Методичні рекомендації | Переглядів: 2603 | Додав: admin | Дата: 28.08.2010 | Коментарі (0)

"Основи виробничої діяльності", "Основи графічної підготовки", "Основи техніки", "Електротехнічні роботи". В свою чергу розділ "Основи виробничої діяльності" має дві змістові лінії: "Людина в трудовому процесі" (безпека праці; технологія як процес взаємодії людини із засобами та предметами праці; організація праці на виробництві; основи професійної орієнтації; основи вибору професії) та "Основи виробничих процесів" (виготовлення продукції на виробництві; конструкційні матеріали; технологічна документація; основи економічних та екологічних знань).
Методичні рекомендації | Переглядів: 6188 | Додав: ROM@N | Дата: 02.02.2010 | Коментарі (0)