Виховний захід "Душі людської доброта"

Гіркі материнські сльози, гіркі як полин, і пекучі такі. Чи буває в світі щось гірше? їй би внуків бавити своїх. їй би горнути їх до серця. А вона, обнявшись з самотністю, тихо журиться біля вікна. Мамо, мамо! - почулося бабі Наталі. І вона, незважаючи на свої 83 роки, кинулась до вікна. Чи не сини це надворі гукають її? Ні! Знову почулося. Далеко залетіли сини, думає старенька. А я ж так давно їх бачила. II ведучий.

Самотність сивим полотном цвіте попід вікнами бабці Ярини. Не живу, а доживаю - з гіркотою мовить вона. - Ще хоча б раз подивитись на сина, то й помирати вже можна. Бо важко піти з цього світу, не попрощавшись з ним. А він все не йде. Де ж ви, сини? Де ж ви, соколята? - виглядають матері у вікно. Вже й очі видивились. А їх все нема.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 9209 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (0)

Наш народ споконвіку культивував лицарські традиції. З століття в століття в лицарських традиціях формувалася еліта нації, яка завжди боролась за свободу і незалежність України.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 11146 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (0)

Виховний захід з трудового навчання

Другий тур наших змагань називається "Щасливий випадок”. На протязі трьох хвилин, я буду давати по шість питань кожній команді, спочатку першій потім другій.

Питання:
1. Матеріал, який має високу теплопровідність, електропровідність, блиск і т.д. (Метал).
2.Слюсарний розміточний інструмент, за допомогою якого наносять лінії на металеву заготовку? (Рисувалка).
3. Слюсарна операція з розділення металу за допомогою ріжучих та ударних інструментів. (Різання чи рубання).
4. Слюсарний інструмент для проведення лінії під кутом 90 градусів на площині. (Кутник).
5. Нанесення на заготовку точок та ліній, які означають місце та рівень обробки. (Розмічання).
6. Слюсарна операція по зняттю з заготовки невеликого шару металу за допомогою напилка. (Обпилювання).
7. Ручні інструменти для різання металів. (Ножиці, ножівка).
8. Інструмента, які використовують при розмічанні. (Лінійка, кутник, рисувалка, кернер).
9. Які види правок ви знаєте? (Ручна та машинна).
10. Види напилків за профілем поперечного перерізу. (Плоскі, трикутні, квадратні, круглі, напівкруглі).
11. Операція в ході якої заготовці надають загнутої форми. (Гнуття).
12. Види штампування. (Гаряче і холодне).
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 9960 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (0)

Сьогодні моє слово до вас, мої вихованці. У вас такий прекрасний вік – вік пізнання і перших са¬мостійних рішень, вік дружби, яку проносять потім через усе життя, вік, коли у вас з’являється чимало власних проблем.
Переглядів: 8965 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (0)

Виховний захід
«Захисник вітчизни»

Ціль: 1)Виховна: виховувати любов до знань, роботи з книгами та іншими джерелами отримання інформації..

2)Навчальна: вчити в прочитаному бачити головне та вміти швидко знайти правильну відповідь на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповіді.
  3)Розвиваюча: розширити знання учнів з історії.
Обладнання: картки для конкурсу «Знайди пару», картки для конкурсу «Пантомима».
Форма проведення: повністю співпадає з проведенням популярної телепередачі „Показуха”.
Місце проведення: класна кімната.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 3118 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (1)

Починаючи розмову про ввічливість, нам треба з’ясувати, що означає це поняття. Ввічливість - це насамперед уміння спілкуватися, це мистецтво людського спілкування, вміння люб'язно ставитися до людей, які нас оточують.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 12903 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (1)

Мамо! Немає милішого слова.
Ти ж бо життя і творіння основа.
Пензель; перо надихалось тобою.
Вічна ти в пісні - з болем, з любов'ю

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5190 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (0)