Мамо! Немає милішого слова.
Ти ж бо життя і творіння основа.
Пензель; перо надихалось тобою.
Вічна ти в пісні - з болем, з любов'ю

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5191 | Додав: ROM@N | Дата: 30.04.2010 | Коментарі (0)

Обладнання: інформаційні буклети та свічки для кожного учня (будуть доставлятись до шкіл централізовано), карта України.
Основні поняття: Голодомор; геноцид; злочини супроти людяності; розкуркулення, натуральні штрафи, "чорні дошки", Закон України «Про Голодомор 1932—1933 років в Україні».
План уроку:
1. Вступ.
2. Що таке Голодомор?
3. З чого все почалося?
4. Як чинився Голодомор?
5. Свідчення очевидців.
6. Підсумки.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 8136 | Додав: ROM@N | Дата: 13.04.2010 | Коментарі (0)

Соціограма представляє визначення ціннісно-орієнтаційної єдності класу.
Учень повинний вибрати 5 якостей з 35 які на його думку найбільш важливі для їхнього спільної активності класу.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 4370 | Додав: ROM@N | Дата: 13.03.2010 | Коментарі (2)

Виховний захід «Трудова вікторина»

Мета: 1)Виховна: виховувати любов до знань роботи з книгами та іншими джерелами отримання інформації.

2)Навчальна: вчити у прочитаному бачити головне і вміти швидко знайти вірну відповідь на поставлене питання а також логічно мислити при виборі відповідей.
  3)Розвиваюча: розширити знання учнів з трудового навчання.
Обладнання: дві картки зі списками інструментів, картки-букви для конкурсу «Поле чудес».
Форма проведення: повністю співпадає з проведенням популярних телепередач «Счастливый случай», «Поле Чудес» та ін.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5639 | Додав: ROM@N | Дата: 13.03.2010 | Коментарі (0)

Розвиток творчих здібностей слід розпочинати з ранніх років, використовуючи наявний нахил дитини до праці, саме цей нахил, на думку Н. Лейтеса, є дитячої обдарованості.
Для оцінки соціального розвитку дитини, творчих здібностей, інтелекту практичні психологи повинні використовувати різні психодіагностичні методи, що доповнюються відомостями батьків, даними спостережень за дитиною.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 4084 | Додав: ROM@N | Дата: 13.03.2010 | Коментарі (0)

8 Березня - Сценарій до міжнародного жіночого дня

Сцена святково прикрашена, на задньому плані напис: " 8 Березня ”.

По різні боки сценічного майданчика розмішенні підставки з квітами.

Поки глядач збирається до залу, звучать ліричні пісні.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 19775 | Додав: ROM@N | Дата: 24.02.2010 | Коментарі (2)

І. Загальні відомості про сім’ю учня.

1.Прізвище, ім’я дитини, вік.

2. Структура сім’ї (повна, неповна).

3. Склад сім’ї, вік батьків, фах, освіта.

4. Наявність у сім’ї домашньої бібліотеки і психолого-педагогічної літератури.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 3881 | Додав: ROM@N | Дата: 04.02.2010 | Коментарі (0)

·        Тема виховного заходу. Актуальність теми, її вмотивованість. Відповідність віковим особливостям, запитам, інтересам дітей.

·        Мета заходу, її чіткість, конкретність, доступність всім учасникам виховного процесу. На  розв’язання яких виховних задач спрямована.

·        Форма заходу. Доцільність вибраної форми. Її місце в системі виховної роботи класного керівника.

·        Психологічне обґрунтування змісту і форми заходу; відповідність меті  виховання рівню розвитку дитячого колективу, віковим особливостям дітей.

·        Дата проведення заходу, школа, підрозділ учнів (клас, гурток та ін.), прізвище та ініціали вихователя, класного керівника.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 10529 | Додав: ROM@N | Дата: 04.02.2010 | Коментарі (0)

Свято останнього шкільного дзвоника

Учні вишикувались на подвір'ї школи. Звучить мелодія шкільного вальсу.

Ведуча: Дорогі учні, вчителі, батьки! Шановні гості! Сьогодні в нашій школі радісне і одночасно сумне свято - останнього дзвоника. Востаннє продзевнить він для наших одинидцятикласників і покличе їх у незвідану дорогу майбутнього.

Під мелодію пісні "Когда уйдем со школьного двора" через коридор з рушників входять на лінійку одинадцятикласники.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2067 | Додав: ROM@N | Дата: 01.02.2010 | Коментарі (0)

З метою залучення обдарованих  дітей до безперервного  процесу самовдосконалення через збільшення  операційного  поля учнів , з метою  удосконалення  навчально-виховного процесу з обдарованими дітьми, озброєння їх практичним розумінням основ наук, розвитку здібностей, творчої активності, системного  використання різних видів урочної та позаурочної діяльності  у школах, позашкільних закладах:
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 7435 | Додав: ROM@N | Дата: 01.02.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 »