Мета: вдосконалити і закріпити знання учнів з вивчених тем на уроках інформатики, математики та фізики.

сформувати навички систематизації раніше вивченого навчального матеріалу та вміння швидко знаходити відповідь на поставлену задачу;

виховувати культуру праці, любов до справи, бажання впізнати свої інтелектуальні можливості:

розвивати кмітливість, винахідливість, пам’ять, логічне мислення.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2148 | Додав: admin | Дата: 16.12.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні в нас година спілкування «Світ твоїх захоплень». Ми погово­римо про свої мрії, захоплення, дізнаємося про те, чим цікавляться наші ровесники.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 1759 | Додав: admin | Дата: 16.12.2014 | Коментарі (0)

Ввічливість — це сума маленьких жертв, які ми приносимо оточуючим нас людям

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 1900 | Додав: admin | Дата: 16.12.2014 | Коментарі (0)

Завдання: інформування молоді про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; формування знань про ризик залежності від тютюну.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2296 | Додав: admin | Дата: 16.12.2014 | Коментарі (0)

Мета: 1) навчальна: навчати учнів швидко і вірно відповідати на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей;

2) виховна: виховувати уважність, кмітливість,

3) розвиваюча: розвивати вміння працювати в команді, логічне мислення.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 1226 | Додав: admin | Дата: 16.12.2014 | Коментарі (0)