В Конституції нашої країни записано: "Кожний громадянин зобов'язаний берегти природу, охороняти її багатства". Підкреслюю слово "ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ". Існують такі самі статті і в конституціях інших країн. А як же обстоять справи у дійсності.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 1480 | Додав: admin | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

Поглибити знання дітей про калину; пробуджувати інтерес до художнього слова , зокрема віршів , легенд , приповідок, прислів’їв, формувати у дітей уміння вивчати та виразно розповідати тематичні вірші, розвивати навички декламації , збагачувати словник дітей, розвивати мовлення дітей , пізнавальний інтерес , естетичні почуття , бережливе ставлення до природи, виховувати бажання дітей відтворювати в аплікації красу  калини, як символа і оберега нашої України, виховувати  почуття любові до рідного краю.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2489 | Додав: admin | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

Поглиблювати знання учнів про правила пішохідного руху, про світлофори та їх призначення  ;

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2749 | Додав: admin | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

Мета. Знайомство з лікарськими рослинами, їх властивостями ,правилами збору,розвиток пізнавального інтересу , уміння спостерігати, узагальнювати.

Виховання бережливого ставлення до природи та до свого здоров’я.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2028 | Додав: admin | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

Мета. навчити дітей ввічливо спілкуватися з ровесниками та дорослими; показати перевагу доброти, чуйності над байдужістю; розширити і закріпити вміння вживати слова ввічливості; домагатися доброзичливої атмосфери в класі; виховувати в учнів ввічливість, чемність, доброзичливість; формувати манери культурної поведінки, навички і звички «хорошого тону».

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2092 | Додав: admin | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)