Спортивний зал святково прикрашений повітряними куль-
ками та прапорцями. На стінах — малюнки учнів на спортивну
тематику та фотографії сімей, які беруть участь у святі. Усі учас-
ники конкурсу та глядачі займають свої місця в спортивному залі.
Організатор під урочисту музику проводить парад конкурсу, пред-
ставляючи усіх учасників.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 3457 | Додав: admin | Дата: 12.04.2012 | Коментарі (0)

Після складання перспективного плану життєдіяльності
класу з урахуванням спільних думок дітей та їхніх батьків
класний керівник береться до формування плану виховної
роботи на рік.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 3484 | Додав: admin | Дата: 12.04.2012 | Коментарі (0)

Наша лінійка присвячується одній з найтрагічніших дат в історії нашої держави — 26 квітня 1986 року! В пам'яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам'яті — неможливо.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 4513 | Додав: admin | Дата: 12.04.2012 | Коментарі (0)

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. 40 с, коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобиль­ської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний...

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 22070 | Додав: admin | Дата: 12.04.2012 | Коментарі (0)

Мета: розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини,- навчити правильно реалізовувати свої права,- виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 11402 | Додав: admin | Дата: 12.04.2012 | Коментарі (0)

Варене яйце «уповзає» у пляшку. Беремо пляшку, варене вкруту куряче яйце, очищене від шкаралупи, шматок паперу й сірника. Переконуємося, що яйце, покладене на горлечко пляшки, не провалюється усередину. У пляшку опускаємо палаючий папір і знову кладемо яйце на горлечко. Через якийсь час воно провалюється усередину пляшки. Чому?
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2186 | Додав: admin | Дата: 12.04.2012 | Коментарі (0)