І. Загальні відомості про сім’ю учня.

1.Прізвище, ім’я дитини, вік.

2. Структура сім’ї (повна, неповна).

3. Склад сім’ї, вік батьків, фах, освіта.

4. Наявність у сім’ї домашньої бібліотеки і психолого-педагогічної літератури.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 3879 | Додав: ROM@N | Дата: 04.02.2010 | Коментарі (0)

·        Тема виховного заходу. Актуальність теми, її вмотивованість. Відповідність віковим особливостям, запитам, інтересам дітей.

·        Мета заходу, її чіткість, конкретність, доступність всім учасникам виховного процесу. На  розв’язання яких виховних задач спрямована.

·        Форма заходу. Доцільність вибраної форми. Її місце в системі виховної роботи класного керівника.

·        Психологічне обґрунтування змісту і форми заходу; відповідність меті  виховання рівню розвитку дитячого колективу, віковим особливостям дітей.

·        Дата проведення заходу, школа, підрозділ учнів (клас, гурток та ін.), прізвище та ініціали вихователя, класного керівника.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 10524 | Додав: ROM@N | Дата: 04.02.2010 | Коментарі (0)