Свято останнього шкільного дзвоника

Учні вишикувались на подвір'ї школи. Звучить мелодія шкільного вальсу.

Ведуча: Дорогі учні, вчителі, батьки! Шановні гості! Сьогодні в нашій школі радісне і одночасно сумне свято - останнього дзвоника. Востаннє продзевнить він для наших одинидцятикласників і покличе їх у незвідану дорогу майбутнього.

Під мелодію пісні "Когда уйдем со школьного двора" через коридор з рушників входять на лінійку одинадцятикласники.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 2063 | Додав: ROM@N | Дата: 01.02.2010 | Коментарі (0)

З метою залучення обдарованих  дітей до безперервного  процесу самовдосконалення через збільшення  операційного  поля учнів , з метою  удосконалення  навчально-виховного процесу з обдарованими дітьми, озброєння їх практичним розумінням основ наук, розвитку здібностей, творчої активності, системного  використання різних видів урочної та позаурочної діяльності  у школах, позашкільних закладах:
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 7428 | Додав: ROM@N | Дата: 01.02.2010 | Коментарі (0)