Цель. Познакомить ребят с историей возникнове­ния интересных предметов быта — столовых прибо­ров, зеркал, часов; расширить кругозор учащихся о материальной культуре. Продолжить групповую форму работы.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5672 | Додав: ROM@N | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (0)

Сценарій виховного заходу:Веселі перегони
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 3234 | Додав: ROM@N | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (0)

Сценарій виховного заходу: Найвищі моральні цінності людини: сенс життя і щастя.

Мета: 1)Виховна: виховувати любов до людей, ставлення до оточуючих з розумінням, співпереживанням. Виховувати доброту, чесність, порядність.

2)Навчальна: Закріпити явлення учнів про моральні цінності людини, серед яких такі поняття, як сенс життя, щастя — головні на життєвому шляху молоді.

3)Розвиваюча: розвивати вміння мислити, вирізняти істинні та хибні цілі в житті, сприймати людей такими, якими вони є.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 18517 | Додав: ROM@N | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (1)