Чорнобильська трагедія. Це повість, що зіткана із правди, скорботи, мужності людей, зібраних у Зоні неприборканої стихії. Конкретні факти: діти, що грають у дворі, не знаючи про дозу радіації, яку вони одержують. Покинуті пустуючі будинки, неподалік від яких розки¬дані заражені радіацією собаки. Рудий, помираючий ліс. Провал четвертого енергоблоку АЕС, оплетений сріблястий? смертоносним димом... - все тут сприймається як докір нашій безвідповідальності, як перестереження світу, що крокує в грізне атомне століття.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 10053 | Додав: admin | Дата: 24.02.2011 | Коментарі (0)

Учитель: 8 березня – Свято Матері, яке відзначають люди всього світу. З перших днів нашого життя про нас турбується мама, бабуся, старша сестричка... За їхньою допомогою ми вчимося ходити, вимовляти перші слова. Якщо ми захворіємо, добра і уважна жінка – лікар – допоможе нам видужати. В дитячому садочку нас навчила багатьом веселим іграм вихователька. А коли ми пішли в школу, вчителька розкрила перед нами дивний світ знань.
8 березня – свято мам, бабусь і сестер, свято вчителів і шкільних подруг, це свято всіх жінок світу.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 4572 | Додав: admin | Дата: 24.02.2011 | Коментарі (0)

Лише творче ставлення до своєї праці може дати помітні досягнення у будь-якій галузі діяльності. Ми бачимо не на прикладах видатних діячів у галузі науки, мистецтва, виробництва

Підвищити продуктивність праці у галузі виробництва можна, застосовуючи нову техніку і технологію, а також впроваджуючи наукову організацію праці. Проте в усіх випадках важливим засобом просування вперед стає винахідництво та раціоналізація, за рахунок яких вдається досягти значної економії, значно підвищити продуктивність праці, піднести рівень якості продукції.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 5971 | Додав: admin | Дата: 24.02.2011 | Коментарі (0)

Дорогі друзі, учні, вчителі, батьки. Шановні гості. У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших найстарших учнів — одинадцятикласників.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 25561 | Додав: admin | Дата: 24.02.2011 | Коментарі (1)