Тема: Світ твоїх захоплень
Мета: 1)Виховна: виховувати любов до знань роботи з книгами та іншими джерелами отримання інформації.
  2)Навчальна: вчити у прочитаному бачити головне і вміти швидко знайти вірну відповідь на поставлене питання а також логічно мислити при виборі відповідей. Розкрити перед учнями чарівний світ людських захоплень, ви¬ховувати людяність, доброту, любов до праці, любов і бережливе ставлення до природи.
3)Розвиваюча: розширити знання учнів щодо видів праці, захоплень людей. Дізнатися, про що мріють ровесники, як вони втілюють свої мрії в життя.
Форма проведення: година-спілкування

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 4130 | Додав: ROM@N | Дата: 27.11.2009 | Коментарі (0)

Мета: 1)Виховна: виховувати любов до людей, ставлення до оточуючих з розумінням, співпереживанням. Виховувати доброту, чесність, порядність.
  2)Навчальна: Закріпити явлення учнів про моральні цінності людини, серед яких такі поняття, як сенс життя, щастя — головні на життєвому шляху молоді.
3)Розвиваюча: розвивати вміння мислити, вирізняти істинні та хибні цілі в житті, сприймати людей такими, якими вони є.
Форма проведення: бесіда
Місце проведення: класна кімнати 10
Час проведення: одна година.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5844 | Додав: ROM@N | Дата: 27.11.2009 | Коментарі (0)