Мета: розширити і поглибити знання учнів про оздоблення і опорядження виробів із деревини, формування в учнів пізнавального інтересу до предмету трудового навчання, розвиток аналітичного і технічного мислення.
Форма проведення :- ділова гра.
Задачі :
а) усвідомлення учнями значення виховного заходу в навчальному процесі, в трудовій діяльності;
б) усвідомлення дітьми мети цього заходу ;
в) формування в учнів нових теоретичних знань про опорядження виробів , виготовлених із деревини
г) розвиток розумових процесів аналізу, синтезу, узагальнення, вміння планувати послідовність виконання своїх дій.
Місце проведення: класна кімната.
Обладнання : на дошці записана тема.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 1823 | Додав: ROM@N | Дата: 15.09.2009 | Коментарі (0)

Гра-вікторина «Що? Де? Коли?»
Необхідні атрибути гри:
— столи та стільці для команд та ведучого (в окремих випадках можна користуватися простими туристськими килимками);
— олівці та папір для учасників; — палички для жеребкування;
— конверти із запитаннями;
— гітара для «музичних пауз»;
— секундомір;
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 10229 | Додав: ROM@N | Дата: 15.09.2009 | Коментарі (2)