1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.

2. Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1342 | Додав: admin | Дата: 20.06.2013 | Коментарі (0)

3. Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 1308 | Додав: admin | Дата: 20.06.2013 | Коментарі (0)