Мета: виховувати любов до природи, бажання охороняти і примножувати її багатство та красу, сприяти вихованню почуттів.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5706 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні тема нашого виховного заняття - «Символи України». Це символи державні та національні обереги. Вашій увазі пропонується наш усний журнал «Символи України»
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5300 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні на уроці ми будемо говорити про байки, які нас вчать жити. Послухайте легенду про байку, яка дійшла до нас. Давно це було. В одному поселенні цвів льон блакитними квітами, м’якими та ніжними, наче крила метеликів. Сонце різало його, дощ поливав.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 5304 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

24 серпня 1991 року Верховна Рада України урочисто прийняла Акт проголошення України незалежною, самостійною, демократичною державою.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 12004 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

Дисципліна – це умова, засоби й результат виховання, вона потребує зустрічних зусиль. Головною умовою дисциплінованої поведінки учнів є доброзичливі відносини між учителями і дітьми.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1096 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

З глибини віків прийшло до нас Купало — свято літнього сонцестояння, свято тепла, молодості та кохання, яке відзначається 6-7 липня. У колі річних свят Купало — одне з найголовніших. За народним повір'ям, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонечко спускається з неба, щоб викупатись у річці, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть — хто знайде той цвіт, той здобуде багатство і здоров'я.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 9854 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)

Ми вже не раз чули про те, що почастішали випадки дитячої злочинності.Багато причин є для цього у нашому сьогоднішньому житті.Але однією із головних, я вважаю, є те, що підлітки не знають законів. Зараз групи учнів будуть розігрувати перед нами різні ситуації.А ви будете оцінювати характер правопорушення і міру покарання, яка може бути присуджена за дане правопорушення.
Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 10337 | Додав: admin | Дата: 19.05.2012 | Коментарі (0)