Як правильно наряджати ялинку - 7 Грудня 2012 - Школа
Головна » 2012 » Грудень » 7 » Як правильно наряджати ялинку
Як правильно наряджати ялинку
1.Проведіть невелику інвентаризацію

За кілька днів до того, як наряджати ялинку, вивчіть вміст ваших коробок з новорічним декором. З'ясуйте, чого вам не вистачає, і складіть список, з яким відправляйтеся в магазин - це заощадить вам час.
Вивчіть іграшки, що залишилися з попередніх років - може бути, їм буде потрібно легкий ремонт, нові блискітки або кріпленні.

Якщо у вас є діти, влаштуйте їм свято, зайнявшись виготовленням саморобних новорічних іграшок.

2.Правильно виберіть і встановіть новорічне дерево
Не ставте велику ялинку в дуже маленьку кімнату. Не встановлюйте живе дерево поруч з батареєю або іншим джерелом тепла.
Якщо у вас є діти і тварини, особливо важливо ретельно закріпити ялина. Переконайтеся, чи надійно укріплено її основу. Додатковий спосіб кріплення - прив'язати верхівку дерева до карнизів і шаф кількома шнурками (влаштувати розтяжку), замаскувавши їх потім гірляндами, які будуть тягтися під стелею.
Якщо ваша ялинка занадто низька, ви можете поставити її на подіум (або стіл), попередньо застеливши його новорічної папером, клейонкою або тканиною. До речі, це створить вам місце для ошатних подарунків, які виявляться більш помітними, ніж на підлозі.

Ялинка, вбрана в єдиній колористичної гамі, виглядає дуже нярядно

3. Використовуйте електричну гірлянду
Купуйте горіння лампочки, а не гладкі - від них більше відблисків.
Подбайте про правила безпеки: не використовуйте саморобні або дешеві азіатські вироби, щоб не аби не трапилося пожежі. З цієї ж причини не прикрашайте ялинку свічками та бенгальськими вогнями. Виняток - електрогірлянди зі «свічками».

Перш ніж обмотати дерево гірляндою, включіть її в розетку і перевірте, як вона працює - чи всі лампочки горять, не іскрить проводка. Не використовуйте більше трьох гірлянд відразу - можуть не витримати пробки.
Електрогірлянди вішається на ялинку перш інших іграшок - таким чином, вона не буде їх заступати. Вдало, якщо однієї гірляндою ви обмотати стовбур дерева, а іншу розташуєте на гілках для підсвічування іграшок.

Зручніше прикрашати ялинку при включених лампочках - ви відразу побачите, наскільки рівномірно лягає гірлянда. Розташовуйте гірлянди по спіралі, а не знизу вгору.

4. Вішайте іграшки в правильному порядку

Чим більше ялинка, тим крупніше іграшки їй підходять. Невелика ялинка з величезними кулями буде здаватися громіздким.
Спочатку вішають великі іграшки, потім дрібні. Почніть развеска з великих куль, які задають основний тон ялинці. Після того, як повісите всі кулі, деякий час відпочиньте в іншій кімнаті. Потім поверніться і киньте свіжий погляд - чи все виглядає гармонійно. Повісьте іграшки іншого типу в що залишилися проміжках між кулями.
Великі іграшки розташовують на нижніх гілках. У міру того, як ви забираєте вище, варто використовувати більш дрібні іграшки.
Однакові іграшки краще поруч не вішати.

5.Правильно кріпите іграшки

Якщо ви використовуєте стрічки, не забувайте затягувати вузли як слід

Вішати кулі на ялинку можна за допомогою ниток або дроту. Зручний і простий метод - розігнуті скріпки.
Також можна пошукати спеціальні пластмасові гачки для ялинкових іграшок - їх випускають зеленого кольору, щоб вони були непомітними.
Особливо ошатно будуть виглядати іграшки, прив'язані пишними бантами.
Найкращі, дорогі й улюблені іграшки - зазвичай найкрихкіші. Не вішайте їх на слабких тонких гілках, близько до кінчиків (особливо, якщо у вас є діти і домашні тварини). Розташуєте їх ближче до стовбура.
6. Прикрашайте верхівку

Традиційні прикраси - шпиль або зірка (вона - нагадування про Віфлеємську зірку, що привела волхвів до ясел Ісуса).
Також наверх можна поставити ангела чи навіть прив'язати бант.
7.Використовуйте підручні матеріали

Спробуйте прикрасити ялинку їстівними іграшками - мандаринами, цукерками, горіхами, загорнутими в золоту фольгу.
Плюшеві ведмедики і будь-які інші іграшки теж будуть виглядати непогано.
Широка блискуча стрічка, загорнута навколо ялинки - вдалий і не дуже поширений декору.
8.Останній штрих

Розкидайте по ялинці намиста, блискучу мішуру, дощик, окропити спреєм-інеєм, штучним снігом, обсипте конфетті, серпантином, блискітками - але тільки тоді, коли вона повністю прикрасили.
Будьте обережні з дощиком, якщо у вас є кішки - домашні тварини дуже люблять їх їсти, і від цього можуть загинути.
Якщо ваша ялинка витримана в певній колірній гамі - упакуйте подарунки, які будуть лежати під нею, в папір тих же кольорів.
Поставте під ялинкою діда Мороза зі Снігуронькою. Якщо ви святкуєте Різдво, вам знадобляться різдвяні сценки, т.зв. «Вертепи» де маленькі лялечки зображують Богоматір і інших персонажів.
Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 1268 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1